Українська

Актуально

Почему не стоит доедать, если уже не хочется

Почему не стоит доедать, если уже не хочется

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Доеж до конца! Как часто эта фраза раздавалась и раздается на кухнях и в кафе, а еще чаще в своей голове. Именно потому, что ее раньше так часто слышали в своем детстве все мы.

Далее текст на языке оригинала

Але що ж відбувається, коли ми не хочемо вже, особливо якщо вже хвилин 20 сидимо над тарілкою, а продовжуємо їсти "бо так треба". Ми перестаємо чути свій організм і переїдаємо на автоматі. Залишити їжу- це нормально. Навіть викинути не в себе , а в смітник - це теж нормально, коли то вже зайве.

Чому не хочеться доїдати:

1. Бо було щось солодке перед їжею. Тож змінити це і не їсти і не давати дітям солодкі води і продукти перед їжею. Це 100% збиває апетит.

2. Їжі справді просто забагато. Зменшити порцію.

3. Бо організм вже наситився і йому достатньо.і не треба його силувати. Не треба збивати його природні відчуття - примусом себе чи інших.

Видео дня

4. Сильно перероблена їжа, фаст-фуд, готова їжа - мають ефект, коли неможливо зупинитися і нічого не залишиться на тарілці, але це хибне щастя. Проста їжа- не викликає такого ефекту "зжерти все". Краще проста їжа і не так багато, ніж інтенсивна на смак і тонами.

Другие новости

Как убрать неприятный запах из пластиковых контейнеров: действенные методы

Как убрать неприятный запах из пластиковых контейнеров: действенные методы

Пищевая сода считается эффективным методом удаления запаха из пластиковых контейнеров
Практические советы по борьбе с неприятными запахами в доме

Как улучшить запах в доме: 3 лайфхака

Какие способы могут пригодиться