Українська

Актуально

Кто может стать шеф-поваром?

Кто может стать шеф-поваром?

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Шеф-повар.

Кто вообще может быть шеф-поваром? Мы сейчас не говорим о семейных кафе. Я хочу объяснить, кто может быть шеф-поваром ресторана.

Многие мечтают стать главным на кухне, потому что шефы сейчас могут быть как рок-звезды.

Далее текст на языке оригинала

Але! Бути шефом насправді дуже відповідальна робота. Він має бути і лідером, і психологом, і особистістю, і володіти різними спеціальними знаннями - бо найперше ми працюємо зі здоров’ям людей!

Навіть не кожен талановитий кухар може бути шефом. Адже шеф - дійсно менеджер у першу чергу, який своїм прикладом, своїми знаннями вибудовує всю архітектуру роботи на кухні, яку не бачить споживач, а це Ну Дуже складно і важливо.

Шеф-кухарів не випускають з інститутів або курсів, не можливо стати шефом після участі у шоу!

Шефом стають з часом, пройшовши складний шлях і всю ієрархію на кухні, заслуживши своїм досвідом, знаннями, вміннями і талантом, шанс стати Головним Керівником.

Видео дня

Тож ШЕФ-КУХАР це МЕНЕДЖЕР

Вищої ланки перш за все.

Та людина, яка знає документи затверджені державою необхідні для роботи: сертифікати якості, калькуляційні та технологічні карти.

Володіє знаннями в санітарії і гігієни - зараз це ХАССП, а також строки придатності та умови зберігання продуктів, напівфабрикатів, що таке товарне сусідство і чим небезпечні чи корисні різні мікроорганізми, як і де вони з’являються!

Шеф тренує свої рецептори - смак і сприйняття розвиваються з часом, і іх потрібно тренувати, як і мозок теж, вловлювати різні нюанси смаку і запаху. Такі речі даються нам з РОКАМИ тренувань.

Тому усім, хто мріє стати шефом я рекомендую готуватися багато вчитися та працювати.

І найголовніше шеф-кухар завжди оцінюється роботою!

Усіх обійняв.

Другие новости

Как эффективно вывести змей из вашего участка: 5 способов

Как эффективно вывести змей из вашего участка: 5 способов

Змеи, как правило, появляются в определенных местах из-за наличия пищи и близости лесов