Актуально
Навіщо кидати шпильку в окріп: народна прикмета, здатна відвернути нещастя
![](https://i3.obozrevatel.com/news/2024/4/24/life-pexels-jason-deines-2993297-6246853.jpg?size=930x441)
Шпильки, якими ми звикли користуватися щодня, мають більш глибоке значення як потужні обереги. OBOZ.UA розповів, що наші предки вірили, що ці маленькі предмети можуть захистити нас від злих думок і намірів.
Щоб взяти участь у цьому ритуалі, вам знадобиться лише склянка та шпилька. Наповніть склянку окропом, намагаючись не перевернути її. Візьміть нову і невикористану шпильку, потримайте її в руці і тихо промовте такі слова "Як гаряча вода стає холодною, так і ворожі наміри віддаляються від мене" та киньте її в склянку.
Цей ритуал найкраще проводити перед сном, коли ви перебуваєте в тиші та спокої. Поставте склянку на підвіконня на ніч, не чіпаючи її. Вранці вилийте охолоджену воду на землю надворі і вийміть шпильку зі склянки.
Цей давній звичай, хоч і своєрідний, показує, яку силу, на думку наших предків, могли мати предмети повсякденного вжитку. Він нагадує, що ми можемо брати участь у ритуалах, щоб захистити себе від негативу, навіть у нашому сучасному житті.
Раніше OBOZ.UA повідомляв про те, кому не можна дарувати чашку
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram та Viber, щоб бути в курсі останніх подій.