Українська

Актуально

Что должно быть с собой для классных летних выходных: 5 советов

Что должно быть с собой для классных летних выходных: 5 советов

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Да, у меня здесь 5 не очень зожных советов для "дачного" загородного сезона летом. Чтобы не упустить классные выходные, у вас должны быть с собой:

Далее текст на языке оригинала

 

1 - своє вино.

Так, фуд-терапевт пише, але ж ви хто вживаєте, ви вживаєте. Молю, не треба "на місці розберемось, купимо на трасі". Беріть з собою своє, якісне, краще натуральне без інтенсивних методів. Просто памʼятайте що в каві та шампані цукру значно (!) менше ніж в просеко.

Хто не пʼє - high five. Сенча та матча колд брю (заварювання холодною водою) - краш. По смаку, кольору і точно вгамує цукор крові (а не підвищить, як комбуча та кола зеро та банановий флетвайт).

Левел ап - свої келихи

2 - ваші ножі.

Якщо ви збираєтесь готувати (друзі, дача, готель з номерами та будиночками з кухнею), прошу, беріть свої улюблені ножі. Там зазвичай шмат пластику, на якому різати та один гівняний ніж. Беріть свої японські, шефські, мачете, овочеві - шо хоште. Прошу. Не дякуйте) готуйте із задоволенням.

Видео дня

3 - свій протеїн.

Якісні яйця (вільний випас, на ранок, наприклад). Якісну рибу вільних акваторій на сьогодні, мʼясо травʼяного вигодовування на наступний день, навіть якщо це якісні швидкі бургери з класного мʼяса та сала. Ну просто подумайте що якість - понад усе.

4 - ваші чай та кава.

Так! Свої чаї, дріпи, v60, свої пуери, вода.

5 - олії та масла.

Прошу. Свої якісні оливкова улюблена олія екстра вьорджин та вершкове масло - з вами. Тоді все.

Другие новости

Как эффективно вывести змей из вашего участка: 5 способов

Как эффективно вывести змей из вашего участка: 5 способов

Змеи, как правило, появляются в определенных местах из-за наличия пищи и близости лесов